Укроборонпром і Мінстратегпром після публічного конфлікту домовилися спільно продовжувати реформування концерну

4 грудня 2020, 08:57

3 грудня представники держконцерну Укроборонпром і Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості провели «відкриту, але відверту розмову» і домовилися спільно продовжувати реформування концерну.

Про це написав у Facebook заступник директор Укроборонпрому Мустафа Найєм.

Він повідомив, що вчора в парламентському комітеті відбулася перша за тривалий час зустріч Укроборонпрому з Міністерством стратегічних галузей промисловості, на якій були узгоджені подальші кроки з реформування оборонно-промислового комплексу (ОПК).

Відео дня

Найєм додав, що між концерном і Міністерством «відбулася відкрита, але відверта розмова». Сторони домовилися спільно продовжувати реалізацію реформи концерну вже на чолі з новим керівником Укроборонпрому Юрієм Гусєвим.

«Комітет продовжить розгляд ключового для реформи Укроборонпрому законопроєкту № 3822 про особливості реорганізації підприємств ОПК державної форми власності. Документ буде доопрацьовано з урахуванням пропозицій Мінстратегпрому і винесено на обговорення комітету, а потім і в зал Верховної Ради, як тільки будуть пройдені процедурні формальності щодо його повторної реєстрації», — написав Найєм.

Також Укроборонпром і Мінстратегпром спільно винесуть на розгляд і затвердження Ради нацбезпеки і оборони стратегію розвитку ОПК і дорожню карту реформи підприємств галузі державної форми власності.

У листопаді між Укроборонпромом і Мінстратегпромом виник серйозний конфлікт. Концерн публічно звинуватив міністерство в тому, що воно блокує реформування державного концерну і оборонно-промислового комплексу в цілому, а також втручається в роботу Укроборонпрому. У міністерстві у відповідь заявили що здивовані «демаршем» представників держконцерну.

Вчора президент призначив гендиректором концерну колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X