Укрнафта збільшила податковий борг ще на 1,2 млрд грн — ДФС

7 серпня 2019, 15:43

Податковий борг Укрнафти станом на 1 серпня становив 15,8 млрд грн, повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Офісі великих платників податків Держфіскальної служби.

З початку 2019 року він зріс на 1,2 млрд грн.

"Податковий борг підприємства на сьогодні складає 15,8 млрд грн: заборгованість по Офісу великих платників податків - 3,5 млрд грн (податок на прибуток і ПДВ), а також рентні платежі, що враховуються в головних управліннях ДФС в областях - 12,2 млрд грн" - йдеться в повідомленні.

Відео дня

За даними Офісу великих платників податків, список найбільших боржників з початку року не змінився. Станом на 1 серпня 2019 року борг Енергоатому в частині чистого прибутку склав 1,6 млрд грн.

"НАЕК Енергоатом в травні поточного року задекларував 1,7 млрд грн цього платежу за перший квартал, але оплатив лише 115 млн грн. Решта суми залишилася в якості боргу", - повідомили в Офісі великих платників податків.

Заборгованість ПрАТ Росава (Біла Церква Київської області) з 1 лютого зросла на 0,1 млрд грн (до 1,3 млрд грн), Південкомбанку (Київ) - не змінилася (0,9 млрд грн), держпідприємства Селідоввугілля (Донецька обл.) - скоротилася на 0,1 млрд грн (до 0,8 млрд грн).

Зростання заборгованості в Офісі пояснюють проблемою законодавчого регулювання в частині податкового боргу, яке як і раніше залишається неврегульованим.

Нафтогазу України належить 50%+1 акція Укрнафти. Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам). З 2003 року операційне управління Укрнафтою здійснювала група Приват Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Показати ще новини
Радіо НВ
X