Спочатку — військовим. Укрнафта запустила власну паливну картку

30 січня, 15:37
Укрнафта запускає свою паливну картку (Фото:nefterynok.info)

Укрнафта запускає свою паливну картку (Фото:nefterynok.info)

Компанія Укрнафта запустила власну паливну картку. Спочатку карта надаватиметься військовим та споживачам критичної інфраструктури.

Укрнафта запустила власну паливну картку, її масовий випуск готується із лютого. Про це повідомила пресслужба компанії у понеділок.

Спочатку карта надаватиметься військовим, споживачам критичної інфраструктури та юридичним особам, пізніше — населенню.

Відео дня

«Карта Укрнафта дає можливість закупити прогнозовану кількість якісного палива на день, місяць або рік роботи вперед. Також з її допомогою можна оперативно змінювати ці обсяги залежно від потреби», - зазначили у компанії.

Крім того, разом із паливною карткою заплановано випуск власних скретч-карток.

«Відтепер Укрнафта зможе надавати послуги із попередньо оплаченого продажу палива, незалежно від третіх осіб, що зробить сервіс та обслуговування таких програм стійкішим та надійнішим», — зазначив директор компанії Сергій Корецький.

Крім того, компанія повідомила клієнтів, які придбали скретч-картки у компанії ТОВ Укрнафта-Снаб, що вона продовжує переговори з емітентами паливної програми Авіас/Energy щодо виконання зобов'язань щодо обслуговування їх скретч-карток.

Як повідомлялося, з 23 грудня минулого року Укрнафта через борги зупинила обслуговування паливних карток Авіас та програми Energy.

У листопаді 2022 року Укрнафта та Укртатнафта, серед акціонерів яких був Ігор Коломойський , повністю перейшли у держвласність. Обидві компанії очолив Сергій Корецький.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X