Укрнафта вирішила закрити три філії

20 квітня 2017, 14:28
Наглядова рада найбільшої нафтовидобувної компанії Укрнафта ліквідувала 3 філії у зв'язку з економічною недоцільністю їх подальшого функціонування

Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), передають Українські новини.

Відео дня

Мова йде про ліквідацію Управління автоматизованих систем, Центр нормативно-економічних досліджень і Центру геолого-тематичних досліджень.

Головною метою діяльності Управління автоматизованих систем була реалізація технічної політики щодо розвитку і вдосконалення мереж виробничого зв'язку і передачі даних для забезпечення високого рівня автоматизації управління виробничими процесами.

Центр нормативно-економічних досліджень займався підвищенням рівня нормування праці, ефективності використання матеріальних і паливно-енергетичних ресурсів, промислово-санітарними дослідженнями за умовами праці та економічної роботи в структурних одиницях компанії.

Центр геолого-тематичних досліджень сприяв забезпеченню максимальної ефективності геологорозвідувальних робіт, поповнення ресурсної бази компанії, а також займався впровадженням у виробництво комп'ютерних технологій при створенні геолого-геофізичних моделей родовищ нафти і газу.

50%+1 акція Укрнафти належить державі в особі Національної акціонерної компанії Нафтогаз України, 13,6% - компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited і 12,9% - Bordo Management Limited.

9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам.

Компанія має 82 спецдозволи на видобування вуглеводнів, експлуатує 1 949 нафтових і 185 газових свердловин, а також має 58 бурових установок.

Крім того, Укрнафті належить 537 автозаправних станцій.

Показати ще новини
Радіо НВ
X