Укрнафта вирішила продати свої бурові установки

21 червня 2017, 15:09
Найбільша нафтовидобувна компанія Укрнафта веде переговори з державною газодобувною компанією Укргазвидобування про продаж 6 бурових установок

Про це заявив голова правління Укрнафти Марк Роллинс, передають Українські новини.

"Ми провели оцінку ринку сервісних послуг, і є бізнес-план для сервісних підрозділів. Планом передбачено нарощування сервісних послуг. Ми розраховуємо, що Укргазвидобування буде у нас головним клієнтом. Зараз ми ведемо переговори з Укргазвидобуванням про 6 бурових установках, які повинні надавати послуги для Укргазвидобування. Зараз йде обговорення того, який може бути контракт і як будуть розподілені ризики між учасниками", - сказав Роллинс.

Відео дня

Він уточнив, що це старі бурові установки, і для продажу компанія їх модернізує.

Компанія очікує, що комерційні умови будуть відображати технічний стан установок і готова отримати менше, ніж інші підрядники.

Нагадаємо, що Укргазвидобування планує інвестувати у видобуток 30 млрд гривень, пробурити 100 свердловин і виконати 500 капітальних ремонтів свердловин у 2017 році.


Укргазвидобування є найбільшим видобувачем газу в Україні і, відповідно до постанови Кабміну, зобов'язана реалізовувати всі обсяги видобутого газу Національної акціонерної компанії Нафтогаз України для потреб населення.

100% акцій компанії належить НАК Нафтогаз України.

50% + 1 акція Укрнафти належить НАК Нафтогаз України, за 13,6% - компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited і 12,9% - Bordo Management Limited. 9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X