Укрнафта відновила видобуток на півсотні свердловин в Західній Україні

7 серпня 2018, 17:21

Напівдержавна компанія Укрнафта відновила видобуток на 47 свердловинах Луквинського та Гвіздецького родовищ на Надвірнянщині (Івано-Франківська область) після вимушеної зупинки 2 серпня через відсутність залізничних цистерн для транспортування нафти.

Про це повідомила прес-служба видобувної компанії.

"Завдяки втручанню керівництва Укрзалізниці вдалось уникнути подальшої зупинки свердловин в регіоні та суттєвих виробничих втрат", – йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Нагадаємо, зупиняти видобуток на початку серпня Укрнафта розпочала внаслідок гострого дефіциту порожніх цистерн, що мала поставити Укрзалізниця впродовж липня та на початку серпня. В свою чергу, це призвело до затоварення резервуарного парку, де накопичилось близько 40 тис. т нафти.

Дефіцит цистерн загрожував зупинкою 264 свердловин в регіоні.

Щомісяця Укрнафта потребує близько 170 цистерн для транспортування 10 тис. т нафти з Надвірної. На серпень заявлена потреба складає 310 цистерн внаслідок затоварення резервуарного парку. Наразі, компанія вже отримала 134 цистерни та очікує поставки ще 180 цистерн.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Володіє 537 АЗС у більшості регіонів України. Нафтогазу України належить 50%+1 акція Укрнафти. Компанії, що входять до сфери впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам).

Показати ще новини
Радіо NV
X