Укрнафта відновила видобуток на одному з великих родовищ

27 листопада 2017, 17:08
Напівдержавна Укрнафта, після майже піврічної зупинки, відновила видобуток на родовищі в Сумській області, а також газопостачання чотирьох населених пунктів

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Укрнафти, передають Українські новини.

Видобуток відновлено після отримання гірничого відводу на Південно-Панасівська родовищі. Подача газу відновлена в села Столярове, Яловий Окіп (Липоводолинський район), а також Погожа Криниця і Заруддя (Роменський район).

Відео дня

Нагадаємо, подача газу, що видобувається на Південно-Панасівська родовищі, була припинена з 9 червня через непродовження Державною службою геології і надр (Держгеонадра) дозволу на користування надрами.

Укрнафта розраховує на продовження ще 27 спецдозволів в 2018 році.

Нагадаємо, що в 2017 році закінчується термін дії 9 ліцензій Укрнафти, на які припадає близько 20% обсягу річного видобутку нафти і конденсату. У разі непродовження терміну дії цих ліцензій Укрнафта недоотримає 4,1 млрд грн чистого доходу, втрати держави тільки від недоотриманих рентних платежів складуть близько 1,4 млрд грн.


Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Її частка в загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом в 2016 році склала 68%, частка в загальному видобутку газу - 6,6%. Бурові управління компанії мають 46 бурових установок, 1946 нафтових і 172 газових свердловин. Компанія володіє 537 АЗС в більшості регіонів України.

Показати ще новини
Радіо NV
X