Укрнафта відновила видобуток на чотирьох родовищах

27 жовтня 2017, 11:33
Українська нафтовидобувна компанія Укрнафта відновила видобуток на чотирьох родовищах в Сумській області

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Укрнафта отримала гірничі відводи на Анастасієвське, Артюхівське, Коржівське і Липоводолинське родовища від Державної служби з питань праці. Річний видобуток на цих родовищах становить близько 240 тис. т нафти і конденсату і 130 млн куб. м газу.

Відео дня

"Протягом кількох днів відновиться газопостачання населених пунктів Малі Бубни, Бацмани, Гришине і Локня Роменського району Сумської області після того, як тиск на ГРС Артюхівка досягне достатнього рівня", - повідомляється в релізі.

Нагадаємо, цього року сплив термін дії ліцензій на видобуток на дев'яти родовищах компанії. Через несвоєчасну видачі цих ліцензій компанія була змушена зупинити виробництво, внаслідок чого втратила близько 90 тис. т нафти і конденсату і 70 млн куб. м газу.

Укрнафта - найбільша нафтовидобувна компанія України. Її частка в загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом в 2016 році склала 68%, частка в загальному видобутку газу - 6,6%. Бурові управління компанії мають 46 бурових установок, 1946 нафтових і 172 газових свердловин. Компанія володіє 537 АЗС у більшості регіонів України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X