Укрнафта відключила від газу 4 села

9 червня 2017, 14:33
Найбільший нафтодобувач компанія Укрнафта зупинила видобуток на Південно-Панасовском родовищі у Сумській області через відмову Державної служби геології і надр в продовження спеціального дозволу на користування надрами, яке закінчилося 9 червня 2017 року

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Через вимушену зупинку видобутку жителі сіл Столярове і Яловий Окип в Липоводолынском районі, Погожа Криниця і Заруддя в Роменському районі Сумської області залишилися без газопостачання. До 9 червня споживачі отримували газ через газорозподільну станцію Південна-Панасивка в обсязі 4,6 тис. куб. м на добу", - зазначають у компанії.

Відео дня

В Укрнафті попереджають, що 27 червня через закінчення терміну дії спецдозволу ще на чотири родовища в Сумській області (Анастасієвський, Рибальске, Артюховское і Корживское) буде припинено газопостачання сіл Малі Бубни, Бацмани, Гришине і Локня Роменського району.

У компанії стверджують, що технічна можливість по газопостачанню зазначених сіл з інших джерел відсутня.

"Правління Укрнафти звернулося до президента України з пропозицією ввести тимчасові надзвичайні заходи, які б дозволили виробничим підрозділам Укрнафти продовжити видобуток на зазначених родовищах, поки не буде знайдена можливість альтернативного забезпечення газом місцевих громад або вирішене по суті питання з продовженням ліцензій", - повідомили в Укрнафті.

Раніше Укрнафта звернулася до голови Сумської ОДАз проханням в рамках повноважень глави адміністрації, не допустити зупинки на шести родовищах товариства, на яких незабаром має закінчитися термін дії спеціальних дозволів на видобуток.

Крім того, на початку червня 2017 року Укрнафта звернулася до президента України Петра Порошенка з закликом запобігти знищення компанії через дії державних органів, які блокують діяльність підприємства.


50%+1 акція Укрнафти належить НАК Нафтогаз України, 13,6% - компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited і 12,9% - Bordo Management Limited, ще 9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам.

Показати ще новини
Радіо NV
X