Укрнафта шукає зовнішніх інвесторів

25 липня 2017, 14:14
Укрнафта оголосила про пошук інвесторів для участі в п'яти інвестпроектах в галузі видобутку, буріння і переробки газу

Про це повідомила прес-служба Укрнафти.

Як зазначає компанія, нова стратегія розвитку компанії на 2017-2025 роки передбачає зростання інвестицій до $1,7 млрд. Ця сума включає як внутрішні ресурси, так і зовнішні інвестиції. Компанія, на частку якої припадає понад 90% запасів нафти і 70% видобутку нафти, до 2025 року планує подвоїти річний видобуток нафти до 21 млн барелів або 3 млн тонн і на 50% збільшити видобуток газу до 1,9 млрд м 3.

Відео дня

У червні цього року Укрнафта презентувала нову стратегію розвитку. Перші три проекти, запропоновані потенційним інвесторам, передбачають збільшення видобутку нафти і газу на Бориславському, Битків-Бабчінскском і Рудовсько-Червонозаводському родовищах і включають буріння нових вертикальних свердловин і бічних стовбурів, операції по гідророзриву пласта і інтенсифікації видобутку, а також модернізацію інфраструктури.

Два інших проекти стосуються інвестицій в бурові послуги і нафтові сервіси для задоволення потенційного попиту з боку Укрнафти, Укргазвидобутку і приватних компаній, а також модернізацію одного з газопереробних заводів Укрнафти.

"Це дозволить збільшити виробництво зрідженого газу і знизити витрату природного газу, зекономлений обсяг якого потім можна реалізувати за ринковими цінами", - пояснюють в Укрнафті.

Нагадаємо, що 9 червня Укрнафта зупинила видобуток на Південно-Панасівська родовищі в Сумській області через відмову Державної служби геології і надр в продовженні спеціального дозволу на користування надрами, яке закінчилося. Таким чином, без газу залишилися 4 села.

Крім того, з 27 червня 2017 Укрнафта була змушена зупинити видобуток вуглеводнів на Анастасівском, Рибальському, Артюховский і Коржівського родовищах в Сумській області.

Раніше Укрнафта звернулася до глави Сумської ОДА, з проханням в рамках повноважень глави адміністрації, не допустити зупинки на шести родовищах суспільства, на яких незабаром має закінчитися термін дії спеціальних дозволів на видобуток.

Показати ще новини
Радіо НВ
X