Укрнафта просить ДФС схвалити розстрочку податкового боргу

17 травня 2017, 11:22
1126
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Укрнафта просить ДФС схвалити розстрочку податкового боргу  - фото

Фото: Укрнафта

Компанія має пропозиції щодо фінансового оздоровлення

Голова правління Укрнафти Марк Роллінс направив до Державної фіскальної служби пропозиції щодо фінансового оздоровлення компанії шляхом досудової санації

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Новий план фінансового оздоровлення передбачає погашення податкового боргу виключно за рахунок надходжень від операційної діяльності.

На думку компанії, це має допомогти зняти заперечення, через які попередній план досудової санації не отримав підтримки в 2016 році.

Укрнафта запропонувала ДФС надати їй розстрочку на виплату податкового боргу протягом 3 років з дати набрання законної сили ухвалою суду про затвердження плану досудової санації.

Окрім того, компанія буде розраховуватися як за податковими зобов'язаннями, включених до плану досудової санації, так і за поточними зобов'язаннями в період дії плану.

При цьому Укрнафта ініціює розгляд питання про списання податкового боргу в частині штрафних санкцій та пені, враховуючи тривале існування проблеми заборгованості перед Укрнафтою з боку державних компаній НАК Нафтогаз України і ПАТ Укртрансгаз, за 2 млрд м3 природного газу 2006 року видобутку.

Необхідною умовою проведення фінансового оздоровлення є також продовження Державною службою геології і надр України всіх діючих ліцензій Укрнафти відповідно до законодавства.

Відповідно до графіка погашення податкового боргу, половина боргу повинна бути виплачена до кінця 2018 року, залишок буде виплачуватися протягом наступних 2 років.

"Питання реструктуризації податкового боргу Укрнафти не може бути вирішене без активної участі Державної фіскальної служби. Зволікання з пошуком конструктивного вирішення лише погіршує і без того непросте фінансове становище суспільства", - зазначив у своєму листі Голова Правління Марк Роллінс.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
9380
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
7000
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ
5491

Головне

Події

Сьогодні, 12:02

thumb img
НАБУ закрило справу про незаконне збагачення проти заступника голови СБУ Демчини - ЗМІ
Політика

Сьогодні, 11:23

thumb img
Партія Слуга народу лідирує на виборах в Раду - опитування
Компанії/Ринки

Сьогодні, 11:23

thumb img
Нафтогаз у квітні знизив ціни на газ