Укрнафта поскаржилася на різке збільшення тарифів на транспортування газу

28 квітня 2017, 10:55
Укрнафта повідомила про практично дворазове збільшення тарифів на транспортування газу

Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), з початку квітня зобов'язала двічі оплачувати транспортування видобутого газу - за тарифами, що діють з 1 січня 2017 року, і за новими тарифами, згідно з Постановою №348, яке залишили в силі для газодобувних компаній.

Відео дня

"В результаті цих дій регулятора, щомісячна плата за транспортування свого газу для Укрнафти складе близько 76 млн грн. замість 44 млн грн", - йдеться у повідомленні

Нагадаємо, 1 квітня 2017 року НКРЕКУ видала Постанова №348, згідно з яким для всіх гравців газового ринку була введена оплата за затвердженими тарифами з урахуванням замовлених пропускних потужностей (296,8 грн / 1,0 тис. М3 на добу без ПДВ для ПАТ Укрнафта).

10 квітня регулятор повернув старі тарифи, скасувавши остання постанова для всіх, крім газодобувних компаній.

"В результаті непоследосвательних рішень регулятора Укрнафта буде змушена додатково оплатити 289 млн грн. в 2017 році, що становить більше половини всіх інвестицій компанії у виробництво в минулому році", - зазначає віце-президент з питань переробки та торгівлі Фелікс Луньов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X