Укрнафта попереджує про можливість повної зупинки видобування нафти

27 березня 2017, 11:51
Найбільша нафтовидобувна компанія Укрнафта припускає припинення видобування нафти й конденсату у квітні у зв'язку із затоваренням складів через неможливість реалізовувати свою продукцію на аукціонах

Про це йдеться в листі компанії до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана від 23 березня із проханням прискорити вирішення проблем проведення аукціонів, передає агентство Українські Новини.

Відео дня

"Якщо ситуація залишиться незмінною, то Укрнафта може бути змушена зупинити видобування у квітні й не зможе ані виплачувати поточні податки й збори, ані шукати можливості погашення податкової заборгованості попередніх періодів", - йдеться в листі.

Станом на 23 березня сумарна вартість нафти й конденсату на складах компанії, які мало бути реалізовано на аукціонах, що не відбулися, становить 2,5 млрд гривень.

"На сьогодні залишається менш, ніж 4 тижня до заповнення існуючих потужностей зі зберігання нафти (власних і орендованих). Ми проводимо оцінку можливостей орендованих потужностей, але успіх не гарантований", - йдеться в листі.

Кілька аукціонів не відбулося через відсутніть покупців.

Раніше повідомлялося, що Укрнафта просить Кабмін дозволити їй експортувати нафту

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X