Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укрнафта пообіцяла погасити частину податкового боргу в 1,2 млрд до кінця року

23 січня, 13:54
179
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укрнафта вимагає реструктуризувати її податковий борг в обмін на часткове його повернення

Напівдержавна компанія Укрнафта планує в поточному році виплатити до держбюджету частину в 1,2 млрд грн податкового боргу.

Про це повідомила прес-служба компанії з посиланням на фінансовий план.

"Наші розрахунки показують, що за умови реструктуризації податкового боргу Укрнафта погасить його швидше", - заявив виконавчий віце-президент Укрнафти з питань корпоративної стратегії і розвитку Джонатан Поппер.

Примітно, що загальний обсяг простроченого податкового боргу Укрнафта оцінює в 11,8 млрд грн. Це істотно нижче від обсягу, на якому наполягає Державна фіскальна служба (ДФС).

Умовою погашення боргу Укрнафта називає умова середньорічної ціни нафти марки Urals на рівні не нижче ніж $50 за барель, а також своєчасне продовження 27 спецдозволів компанії на користування надрами.

При цьому непродовження ліцензій може "негативно вплинути" на здатність Укрнафти погасити частину податкового боргу в поточному році.


НАК Нафтогаз України належить 50% +1 акція Укрнафти. Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам). З 2003 р операційне управління Укрнафтою здійснює група Приват.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися