Укрнафта "перебільшила" свій прибуток в чотири рази

5 жовтня 2018, 11:43

Найбільша нафтовидобувна компанія - Укрнафта переглянула показник чистого прибутку за 2017 рік з озвучених на початку травня 444 млн грн до 102 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, коригування фінансової звітності пов'язана з перерахунком балансової вартості дебіторської заборгованості за виданими авансами і ретроспективно нарахованого знецінення на всю її суму.

Відео дня

Відзначимо, що на зборах в липні акціонери Укрнафти зобов'язали главу правління Марка Роллінса скорегувати фінзвітність компанії за 2017 рік у зв'язку із зауваженнями аудиторської компанії PWC.

У рішенні зборів було зазначено, що висновки PWC свідчать про відсутність достатніх і прийнятних підстав для подальшого визнання та обліку передоплат, виданих у 2015 році за поставку нафтопродуктів, загальною номінальною вартістю 14,1 млрд грн і балансовою вартістю (станом на кінець 2017 року) майже 3 млрд грн.


НАК Нафтогаз України належить 50% +1 акція Укрнафти. Компанії, що входять в сферу впливу групи Приват Ігоря Коломойського, володіють приблизно 42% (13,6% належить компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, 12,9% - Bordo Management Limited, 9,9% - іншим акціонерам).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X