Укрнафта обрала нову наглядову раду, виключивши Коломойського і Боголюбова

18 травня 2017, 17:50
18 травня відбулися збори акціонерів найбільшого українського нафтогазовидобувача компанії Укрнафта, на якому був обраний новий склад наглядової ради компанії

Про це повідомив кореспондент НВ Бізнес з місця подій.

На порядку денному було більше двох десятків питань. Серед головних було припинення повноважень членів наглядової ради та вибір нових.

Відео дня

Так, переобрали голову НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва членом і головою нового складу наглядової ради. Крім того, від Нафтогазу України були переобрані Сергій Коновець, Ярослав Теклюк і Поліна Загнітко.

Також переобрали Уриела Цві Лейбера від Littop Enterprises Limited, Bridgemont Ventures Limited і Bordo Management Limited.

При цьому припинили повноваження таких членів спостережної ради Укрнафти: Сергія Переломи, Петра Столяра, Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, Михайла Кіпермана і Ігоря Палиці.

Новими членами наглядової ради Укрнафти стали: Юрій Вітренко і Костянтин Пожидаєв від Нафтогазу України, а також Володимир Ємцев, Максим Юхименко, Владислав Лазоренко і Марія Пітта від Littop Enterprises Limited, Bridgemont Ventures Limited і Bordo Management Limited.

В цілому, як і раніше, за Нафтогазом України залишилося 6 представників достатніх для кворуму, за міноритарними акціонерами– 5.

Нагадаємо, що голова правління Укрнафти Марк Роллинс направив до Державної фіскальної служби пропозиції щодо фінансового оздоровлення компанії шляхом досудової санації.

Показати ще новини
Радіо NV
X