Укрнафта анонсувала скорочення інвестпрограми і персоналу

22 серпня 2017, 09:14
Найбільша нафтовидобувна компанія Укрнафта заявляє про скорочення інвестиційної програми через непродовження дев'яти ліцензій на видобуток нафти та газу

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Крім того, компанія розглядає ряд заходів щодо зниження витрат, в тому числі заходи по скороченню співробітників в деяких структурних одиницях, з тим щоб забезпечити повну і своєчасну сплату податків. Під скорочення можуть потрапити близько 1,5 тисячі працівників.

Відео дня

Зазначається, що за станом на 18 серпня через незаконного непродовження ліцензій і вимушену зупинку видобутку вже недоотримано 560 млн грн чистого доходу. До кінця року очікувані втрати чистого доходу складуть близько 1,8 млрд грн

При цьому, якщо ситуація не зміниться, то в другій половині 2017 року Укрнафта зможе повністю виконувати поточні податкові зобов'язання тільки за умови скорочення інвестиційної програми та операційних витрат, у тому числі і за рахунок заробітних плат.

Раніше повідомлялося, що Укрнафта веде переговори з державною газодобувної компанією Укргазвидобування про продаж 6 бурових установок.


Укрнафта - найбільша нафто- і газовидобувна компанія України. Компанія забезпечує 91% видобутої в Україні нафти, 27% - газового конденсату, 17% - природного газу. Розробляє 98 родовищ вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів, які охоплюють Львівську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Сумську, Чернігівську, Полтавську, Харківську і Дніпропетровську області. Всього - 2783 нафтових і газових свердловини.

У складі компанії близько 30 виробничих і обслуговуючих підрозділів, в тому числі шість підприємств з буріння свердловин, шість нафтогазовидобувних управлінь, три газопереробних заводи.

Показати ще новини
Радіо NV
X