Укрметалургпром звинуватив Укрзалізницю у можливій зупинці виробництва

10 серпня 2017, 16:05
Президент Укрметаллургпрома Олександр Каленков заявив про загрозу зупинки ГЗК та припинення експорту ЗРС через брак вагонів

Про це йдеться в опублікованому на сайті заяві президента Укрметаллургпрома, передає Інтерфакс-Україна.

Він також підкреслив, що багаторічна праця по розбудові відносин з покупцями в Східній Європі "стараннями Укрзалізниці" може бути перекреслена.

Відео дня

"Більш ніж півроку пішло на те, щоб спробувати вибудувати роботу за паритетним забезпечення підприємств вантажними вагонами на середньому рівні для всієї України (зараз більше 35%), але статистика мене просто розчаровує: в поточному місяці на Північний ГЗК взагалі не зайшло жодного вагона, ІнГЗК забезпечений лише на 8% навантаження. Підприємства зривають експортні контракти ", - йдеться в заяві глава Укрметаллургпрома

При цьому він зазначив, що зберігаються проблеми з поставками ЗРС на меткомбінати прифронтового Маріуполя.

Крім того, Каленков закликав керівництво Укрзалізниці в найближчі дні вирішити проблему дискримінації криворізьких ГЗК в питанні забезпечення навантаження піввагонами парку Укрзалізниці.

Нагадаємо, з початку 2017 року українські гірничо-металургійні підприємства скоротили виробництво сталі на 18% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 8,708 млн т.

Відзначимо, що випуск загального прокату за п'ять місяців знизився на 20% - до 7,458 млн тонн, чавуну - на 22%, до 7,921 млн т.

Показати ще новини
Радіо NV
X