В Україні запустили новий сервіс з дистанційного отримання електронних ключів

9 листопада 2018, 16:09

Акредитований центр Державної фіскальної служби (ДФС) впровадив новий електронний сервіс з дистанційного отримання сертифікатів відкритих ключів.

Про це повідомили в прес-службі відомства.

"Кожен клієнт нашого Акредитованого центру з цього дня має можливість самостійно, в режимі 24/7, а головне - дистанційно, за 2-3 хвилини отримати новий сертифікат з терміном придатності до двох років", - сказав в.о. заступник голови відомства Євген Бамбізов.

Відео дня

Скористатися сервісом зможуть тільки клієнти центру, мають чинні сертифікати за умови, що реєстраційні дані власника залишилися без змін і особистий ключ клієнта не скомпрометований (пароль відомий тільки власнику).

Електронні ключі, видані центром, дозволяють звітувати у режимі онлайн перед органами Державної статистики України та Пенсійного фонду.


Акредитований центр сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту ДФС створений в 2014 році. Тільки він безкоштовно надає сертифікати відкритих ключів всім суб'єктам господарювання, органам державної влади і місцевого самоврядування, установам і організаціям усіх форм власності.

Показати ще новини
Радіо НВ
X