ДФС обшукує велику компанію в Одеському порту

21 вересня 2017, 21:06
Державна фіскальна служба (ДФС) проводить обшуки в однієї з найбільших стивідорних компаній Одеського морського порту - Олімпекс Купе Інтернешнл

Про це розповіла керівник юридичної компанії LeGran.TT Тетяна Титаренко, передає Liga.net.

Обшуки на території терміналу компанії проводять співробітники Офісу великих платників податків Києва Державної фіскальної служби України на підставі постанови Шевченківського суду Києва.

Відео дня

Відзначається, що підставою для обшуків послужила угода, укладена Олімпекс Купе Інтернешнл у 2015 році. ДФС порахувала, що угода була укладена з сумнівним контрагентом.

За словами Титаренко, співробітники ДФС вилучили частину документації та комп'ютерну техніку, а згодом почали вимагати надати інформацію про всі вантажі, які перебувають на терміналі, включаючи дані про його власників.

Вона також додала, що в разі ненадання цих документів, співробітники ДФС заявили, що заарештують всі вантажі на терміналі Олімпекс Купе Інтернешнл.


Стивідорна компанія Олімпекс Купе Інт. утворена 1 березня 1995 року в базі ППК-7 Одеського морського торгового порту. Компанія оперує причалами № 3, № 4. Працює в експортному, а також імпортному і транзитному напрямках, за прямим варіантом і через склад, надаючи споживачам широкий спектр послуг. У номенклатурі вантажів переважають навалочні та насипні вантажі.

Показати ще новини
Радіо NV
X