Найбільша газовидобувна компанія в Україні відкрила нове родовище

6 вересня 2018, 17:16

Компанія Укргазвидобування відкрила третє за цей рік нове родовище в Харківській області.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відзначається, що на етапі геологічного вивчення запаси родовища складають, мінімум, 0,375 млрд куб. м, а перспективні ресурси оцінюються близько 1 млрд куб. м.

Відео дня

Відкриття родовища відбулося у серпні 2018 після завершення буріння і випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами виконаних сейсморозвідувальних робіт і в рамках спеціального дозволу на користування надрами, отриманого у 2014 році.

Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини і введення її в пробну експлуатацію, а також тривають пошуково-розвідувальні роботи на новому родовищі.

Нагадаємо, що у травні та червні 2018 року відкрили два нових родовища в Харківській області на ділянках надр, спецдозволи на які були отримані до 2017 року. У той же час ряд питань з видачі спеціальних дозволів на нові ділянки до сих пір залишається невирішеними.


Укргазвидобування є найбільшим видобувачем газу в Україні і, відповідно до постанови Кабміну, зобов'язана реалізовувати всі обсяги видобутого газу Національної акціонерної компанії Нафтогаз України для потреб населення. 100% акцій компанії належить Нафтогазу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X