Укргазвидобування подало до суду на Кабмін на 57 млрд грн

12 листопада 2018, 11:40

Державна газовидобувна компанія Укргазвидобування подала позов у Господарський суд міста Києва до Кабінету міністрів про стягнення 56,8 млрд грн, які компанія недоотримала внаслідок виконання спеціальних зобов'язань з постачання газу (ПСО).

Про це йдеться в ухвалі суду про відкриття провадження.

Згідно із документом, Укргазвидобування наголошує, що було позбавлене можливості вільно продавати природний газ за ринковими цінами та при цьому недоотримало компенсацію в сумі 56,8 млрд грн, передбачену законом Про ринок природного газу.

Відео дня

Суд визнав позовні вимоги компанії достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.


Укргазвидобування, 100% акцій якої належить Нафтогазу України, є найбільшою газодобувної компанією України, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.


Нагадаємо, що раніше Нафтогаз України подав позов до Кабміну позов про відшкодування збитків в розмірі 6,6 млрд грн, що виникли в четвертому кварталі 2015 року через відмову уряду створити механізм і джерела компенсації виконання компанією спеціальних зобов'язань з постачання газу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X