Укргідроенерго планує будувати ГЕС у співпраці з німецькою компанією

15 серпня 2019, 14:47

Укргідроенерго підписала меморандум із Inpec Engineering про співпрацю у трьох проектах

Компанія Укргідроенерго підписала з німецькою Inpec Engineering GmbH меморандум про співпрацю у сфері будівництва гідроелектростанцій в Україні. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

Зокрема, йдеться про спільну реалізацію таких проектів, як: будівництво Канівської ГАЕС, будівництво Каховської ГЕС-2 та будівництво третьої черги Дністровської ГАЕС.

Програма розвитку гідроенергетики в Україні до 2026 року передбачає добудову Дністровської ГАЕС (1,25 ГВт) і Ташлицької ГАЕС (0,3 ГВт), будівництво Канівської ГАЕС (1 ГВт), Каховської ГЕС (0,25 ГВт) і Верхньодністровського каскаду ГЕС (0,39 ГВт). Модернізація дозволить збільшити встановлену потужність ГЕС на 0,425 ГВт.

Укргідроенерго експлуатує всі великі гідроелектростанції на українських ділянках Дніпра та Дністра (103 гідроагрегати) сумарною потужністю 5,76 ГВт. Держава в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості володіє 100% акцій товариства.

Inpec Engineering GmbH - міжнародне підприємство, основним напрямком якого є проектування національних і міжнародних комунальних та енергетичних проектів, будівництво інфраструктури.

Показати ще новини
Радіо НВ
X