Укргазвидобування повідомила про обшуки СБУ і вилучення техніки

26 квітня 2017, 17:46
Укргазвидобування повідомляє, що в офісі компанії проводяться обшуки Службою безпеки України

Про це йдеться у повідомленні Укргазвидобуванні на сторінці у Facebook.

Як йдеться у повідомленні, підставою для обшуків стала ухвала слідчого судді Шевченківського району Києва про вилучення комп'ютерної техніки у керівників Компанії та серверів.

Відео дня

"Представники СБУ мотивують обшуки начебто незаконним використанням програмного забезпечення, яке Компанія офіційно та легально закупила через систему #ProZorro. Подібні дії можуть дестабілізувати роботу УГВ. Компанія співпрацює з представниками СБУ", - зауважили в Укргазвидобуванні.

Нагадаємо, раніше в цей день в офісі інвестиційної компанії Dragon Capital (Київ) співробітники СБУ провели обшуки і вилучили техніку.

Керівник прес-служби Dragon Capital Ольга Білобловська заявила, що обшуки в офісі Dragon Capital пов'язані з обвинуваченням у незаконному використанні програмного забезпечення.

Пізніше Томаш Фіала, президент ЕВА і генеральний директор інвесткомпанії Dragon Capital (в число її активів входить компанія Медіа-ДК, яка видає журнал і сайт НВ), припустив, що обшуки СБУ можуть бути пов'язані з тиском у справі Skymall

Показати ще новини
Радіо НВ
X