Укргазвидобування попросила Кабмін дозволу на залучення іноземців до досліджень

28 листопада 2016, 15:25
Компанія Укргазвидобування просить Кабмін дозволити використання обладнання світових виробників для геофізичних робіт

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Голова правління ПАТ Укргазвидобування Прохоренко Олег запропонував Кабінету Міністрів скасувати Збірник розцінок на геофізичні дослідження та роботи в свердловинах на нафту і газ НАК Нафтогаз України", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначається, що лист із зверненням він направив віце-прем'єру Володимиру Кистиону, Міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику і Міністру екології та природних ресурсів Остапу Семераку.

Укргазвидобування вважає, що такий захід дозволить створити конкурентне середовище у сфері промислово-геофізичних робіт в нафтових і газових свердловинах та залучити до їх виконання провідні світові компанії.

Прив'язка вартості геофізичних робіт і послуг в цей збірник розцінок не дозволяє замовляти виконання робіт новітнім сучасним обладнанням і співпрацювати з провідними зарубіжними геофізичними підприємствами.

При цьому вітчизняні підприємства не можуть у повній мірі вирішувати поставлені задачі через застаріле обладнання. В результаті це може негативно вплинути на виконання програми 20/20, яка передбачає збільшення видобутку газу.

"Скасування збірника розцінок позитивно вплине на якість та інформативність промислово-геофізичних робіт, що дозволить наростити обсяги видобутку вуглеводнів в Україні", - додав Прохоренко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X