Укргазвидобування інвестує півмільярда в установки осушування газу

10 березня 2017, 08:25
ПАТ Укргазвидобування (УГВ) у 2017 році планує направити близько 500 млн гривень на будівництво 15 нових установок з осушення газу

Це дозволить відповідати європейським стандартам транспортування газу, знизить невиробничі витрати, повідомили в компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми вже модернізували одну установку з осушки газу, плануємо побудувати ще 15 нових до кінця 2017 року. Бюджет проекту цього будівництва - близько 500 млн грн. Постачальниками перших семи нових установок стала українська компанія. Можливо, інші також будуть вітчизняного виробництва", - зазначив заступник виконавчого директора з підготовки та транспортування газу Олександр Гордієнко.

Відео дня

Він зазначив, що УГВ уклало з постачальниками договір "під ключ", який передбачає повний спектр послуг – від розробки проектної документації до остаточного монтажу обладнання та виведення його на проектні параметри.


Укргазвидобування, 100% акцій якого належить НАК Нафтогаз України, є найбільшою газовидобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Показати ще новини
Радіо НВ
X