Укргазбанку виділять торгове фінансування на $20 млн

15 вересня 2017, 14:41
Член групи Світового банку - Міжнародна фінансова корпорація (МФК, IFC) надасть Укргазбанку лінію торгового фінансування на $20 млн

Про це повідомляє прес-служба МФК, передають Українські Новини.

Торгове фінансування дозволить банку розширити фінансову підтримку операцій з міжнародної торгівлі, відкрити нові ринки для українських експортерів і підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки і прискорення темпів її зростання.

Відео дня

Фінансування Укргазбанку є частиною масштабної роботи IFC щодо підтримки реформи банківського сектора в країні.

"Ця нова лінія торгового фінансування є важливим кроком у розширенні співпраці з IFC і віхою в нашій широкій стратегії трансформації банку", - зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Він сказав, що зараз спостерігається зростання попиту в сфері торгового фінансування.

"Наше партнерство з Укргазбанком є частиною більш широких зусиль, спрямованих на реформування банківського сектора України і розширення доступу до фінансування. Лінія допоможе забезпечити безперервний потік торгового фінансування в країну, що полегшить клієнтам банку здійснення операцій міжнародного торгівлі. Експорт - основний драйвер української економіки і подальший зростання експортних галузей є ключем до сталого, довгострокового зростання ", - зазначив віце-президент IFC Дімітріс Ціцірагос.

Нагадаємо, що сторони почали вести переговори в березні 2017 року.


94,94% акцій Укргазбанку належить державі. Стратегія розвитку держбанків передбачає продаж банку протягом 2017 року.

За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 4-е місце (65,7 млрд грy) серед 88 діючих банків.

IFC, член групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусує на приватному секторі в країнах, ринки яких розвиваються. IFC працює з більш 2 тис. Компаній по всьому світу. Обсяг довгострокових інвестицій корпорації в країни, що розвиваються в 2016 фінансовому році досяг $19 млрд.

Показати ще новини
Радіо NV
X