Укренерго запропонувала змінити тариф на електроенергію для тризонних лічильників

29 березня 2017, 11:46
Національна енергетична компанія Укренерго пропонує змістити на годину час дії пікового тарифу для споживачів з тризонними лічильниками з метою згладжування графіків споживання електроенергії в країні

"Необхідно для тризонних тарифів, диференційованних за періодами часу, перенести межі пікової зони вечірнього періоду з 17 по 21 годин – на період з 16 по 20 годин з листопада по лютий ... Таке незначне коригування в системі використання диференційованних за періодами часу тарифів дозволить без залучення фінансових ресурсів зменшити використання маневрових потужностей ТЕС", - цитує Інтерфакс-Україна повідомлення Укренерго.

Відео дня

Крім того, наголошується, що згідно з аналізом роботи об'єднаної енергосистеми України, у грудні суміщений максимум навантаження припадав саме на 17 годин.


Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X