Розплатитися із «зеленими» боргами. Укренерго оголосило про розміщення п’ятирічних євробондів на $825 млн

3 листопада 2021, 19:11

НЕК Укренерго оголосило про успішне розміщення 5-річних євробондів на суму $825 млн із прибутковістю 6,875%. Про це йдеться у повідомленні НЕК.

«Під час випуску єврооблігацій книгу заявок було перепідписано майже втричі, що свідчить про значну зацікавленість міжнародних інвесторів до перших єврооблігацій компанії», — заявили в Укренерго.

Відео дня

Сума, що дорівнює чистій сумі залучених коштів від трансакції, буде використана для фінансування або рефінансування відповідних «зелених» проєктів.

За словами глави Укренерго Володимира Кудрицького, угода є значним кроком до вирішення дисбалансів на українському ринку електроенергетики відповідно до зобов'язань України перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел.

Кредитний рейтинг випуску був прирівняний рейтинговим агентствам Moody's та Fitch до суверенного кредитного рейтингу України. Розрахунки з єврооблігацій очікуються 9 листопада 2021 року.

Організаторами розміщення виступили BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs та Укрексімбанк. Фінансовими радниками та радниками зі сталого розвитку Укренерго виступили Rothschild&Cie та FinPoint.

Про плани Укренерго розмістити п'ятирічні елені" єврооблігації на $825 млн під 6,875% стало відомо 2 листопада. Тоді повідомлялося, що попит на єврооблігації компанії становив близько $2,1 млрд.

Укренерго здійснює експлуатацію магістральних та міждержавних ліній електропередач, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X