Укренерго розміщує п’ятирічні «зелені» євробонди на $825 млн — ЗМІ

2 листопада 2021, 19:08

Укренерго розміщує п’ятирічні «зелені» єврооблігації на $825 млн під 6,875%, повідомляє Інтерфакс з посиланням на джерело в банківських колах.

Попит на єврооблігації компанії становив близько $2,1 млрд. Організаторами розміщення виступають BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs та Укрексімбанк.

У жовтні Кабмін надав Укренерго держгарантії обсягом до 22,8 млрд гривень ($865 млн за курсом на момент виходу ухвали) для випуску єврооблігацій, щоб погасити борги за електроенергію, вироблену з відновлюваних джерел.

Відео дня

Укренерго розраховує забезпечити повне погашення боргів перед виробниками еленої" електроенергії за рахунок випуску єврооблігацій та власних коштів, говорив у коментарі Інтерфакс-Україна голова правління компанії Володимир Кудрицький.

За умовами надання держгарантії, кошти на повернення кредиту та відсотків за ним у повному обсязі мають бути включені до структури тарифу Укренерго на передачу електроенергії. Розмір плати за надання держгарантії встановлюється на рівні 0,5% річних залишків суми гарантійних зобов'язань за відповідний процентний період.

Укренерго здійснює експлуатацію магістральних та міждержавних ліній електропередач, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни.

Показати ще новини
Радіо NV
X