В Укренерго призначили новий склад наглядової ради та звільнили двох членів правління

10 грудня 2021, 13:20

Міненерго призначило нову наглядову раду НЕК Укренерго та звільнило двох членів правління компанії.

Міністерство енергетики України призначило нову наглядову раду НЕК Укренерго. Про це йдеться у повідомленні міністерства.

Новими незалежними членами наглядової ради компанії стали Деян Остоіч, Педер Андреасен, Даніель Доббені, Роман Піонковський. Як незалежних членів наглядової ради були призначені Юрій Токарський, Михайло Ільницький, Юрій Бойко.

Відео дня

Членів наглядової ради було обрано Номінаційним комітетом за результатами прозорого конкурсу та затверджено наказом Міненерго.

Водночас відомство звільнило членів правління НЕК Укренерго Максима Юркова та Андрія Немировського. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на дані у SMIDA.

Юрков перебував на зазначеній посаді з 29 серпня 2019 року, Немирівський – з 1 січня 2021 року.

Повноваження Юркова та Немирівського було припинено з 8 грудня 2021 року. Рішення про звільнення затвердили накази Міненерго від 7 грудня.

Як зазначає агентство, без компанії наглядової ради міністерство одноосібно здійснює повноваження та функції загальних зборів акціонерів компанії.

Нагадаємо, що про плани змінити майже все правління Укренерго перед призначенням нової наглядової ради раніше повідомляла Економічна правда. За даними видання, посади у правлінні компанії мали зберегти лише голова правління Володимир Кудрицький та член правління Марина Безрукова. Саме правління планували розширити із 5 до 7 членів.

Про те, що номінаційний комітет погодив кандидатури переможців конкурсного відбору на посади членів наглядової ради НЕК Укренерго, стало відомо 7 грудня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X