Укрексімбанк може забрати молокозавод Галичина через мільярдний борг

21 вересня 2017, 20:45
781
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: Liga.net.

Молокозавод забирають в зв'язку з невиплатою боргу

Суд в рамках справи про банкрутство молокозаводу Галичина визнав грошові вимоги Укрексімбанку до групи Континіум на 889,4 млн грн як забезпечені заставою компанії-боржника

Про це говориться в рішенні Господарського суду Львівської області від 6 липня.

Свої вимоги держбанк доводив, перш за все, генеральним кредитним договором від 20 березня 2013 року, позичальниками за яким виступали Галичина і Ковельмолоко (при цьому ці ж компанії виступали поручителями за супровідними позиками).

У судових матеріалах також йдеться про те, в 2015 році заборгованість Галичини перед Укрексімбанком, яка виникла в зв'язку з невиконанням зобов'язань за генеральною угодою і укладеними в її рамках кредитними договорами, склала $27,8 млн.

Крім того, наголошується, що між Укрексімбанком і Галичиною укладено ряд договорів, згідно з якими в заставу банку передані земельні ділянки, будівлі комплексу заводу по переробці молока та виготовлення молочної продукції площею 7 799,8 кв. м, обладнання та транспортні засоби, право інтелектуальної власності на знаки для товарів і послуг, а також готова продукція на складі і товари в обороті

За даними Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), власником 100% акцій Галичини (як і власником 98,9% акцій Ковельмолоко) є кіпрська компанія Бросмонт Холдінгз Лімітед.

Вибір редакції

Події

Вчора, 21:29

article_img
Свої чужаки. Як СРСР знищував багатотисячну шведську громаду в Україні
Країни

Вчора, 20:35

article_img
Ближче до зірок. Як буде виглядати перший в світі космічний готель за $790 тисяч на добу
Ігри

Сьогодні, 07:00

article_img
Нові мобільні ігри, за які не соромно

Головне

Футбол

Сьогодні, 00:43

article_img
Манчестер Юнайтед вибив Челсі з Кубка Англії
Футбол

Вчора, 16:49

article_img
Український футболіст, який тримав польське громадянство, заявив, що суперник з чемпіонату Польщі назвав його "бандерівцем"
Події

Вчора, 17:40

article_img
СБУ назвала організатора нападів на храми Московського патріархату