Укравтодор отримав відстрочку за єврооблігаціями — компанія

10 серпня 2022, 18:57
Укравтодор офіційно отримав нового керівника (Фото:Кабінет міністрів)

Укравтодор офіційно отримав нового керівника (Фото:Кабінет міністрів)

Власники єврооблігацій Укравтодору схвалили пропозицію про відстрочку виплат за ними на два роки. Про це йдеться у заяві компанії на Лондонській фондовій біржі, передає Інтерфакс-Україна.

"Укравтодор повідомляє сьогодні, що він отримав необхідні згоди від правочинних власників його цінних паперів щодо письмового рішення про затвердження запропонованих змін, як описано в меморандумі про запит згоди від 28 липня 2022 року", - йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

Йдеться про дебютні єврооблігації на $700 млн із погашенням у 2028 році зі ставкою 6,25%. Їх було випущено під гарантії держави. Власники цих паперів погодилися на відстрочку виплат відсотків та перенесення терміну їх погашення на два роки.

Запропоновані зміни набудуть чинності, як очікується, 11 серпня.

За даними на сайті Франкфуртської фондової біржі, вранці 10 серпня єврооблігації Укравтодору котирувалися за ціною 15,9% від номіналу. Це трохи нижче за котирування суверенних єврооблігацій того ж року погашення ( близько 19,5%).

Раніше повідомлялося, що Україна отримала необхідні згоди від власників єврооблігацій на відстрочення виплат та строків погашення за ними на два роки.

Нагадаємо, що наприкінці липня Укравтодор звернувся до власників єврооблігацій з пропозицією про дворічне відстрочення виплат за ними і таке ж дворічне продовження терміну їх обігу.

Наприкінці липня Кабмін уже допустив дефолт щодо єврооблігацій НАК Нафтогаз України .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X