Укравтодор розпочав роботу по створенню траси в об’їзд Борисполя

21 березня 2019, 14:51

Укравтодор замовив ТЕО об’їзної дороги міста Бориспіль

Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт з консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування та вибору оптимального варіанту прокладання об’їзної дороги міста Бориспіль. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Відео дня

За результатами тендеру, консультантом визначено компанію Project Planning & Management Ltd and Kocks Consult GmbH and Integrated Construction Institute LLC. У межах контракту передбачається вибір найбільш оптимального варіанту проекту дороги з огляду на економічні, соціальні, екологічні фактори.

Нова дорога буде мати 1б категорію з чотирма смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км/год.

Об'їзна дорога Борисполя забезпечить проїзд автомобілів без в'їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль - Запоріжжя - Маріуполь і траси Т-10-18.

Очікується, що нова об'їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, який зараз становить близько 30 тис. авто на добу, але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій.

Підготовка ТЕО фінансується за кошти позики Світового банку. Відповідно до умов Контракту, ТЕО може бути готове до грудня 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Укравтодор планує розширити дорогу Львів-Рівне до чотирьох смуг.

Показати ще новини
Радіо NV
X