Укравтодор розмістив два тендери в ProZorro на 55 млн грн

15 червня 2016, 13:43
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) вперше розмістило два тендерних оголошення на загальну суму 55 млн грн, передає Інтерфакс-Україна

Інформацію можна знайти на електронному майданчику Smarttender.biz, це частина системи публічних закупівель ProZorro.

За допомогою першого оголошення Укравтодор має намір знайти організацію, яка буде контролювати стан автодоріг та якість ремонту. Приблизна вартість договору становить 20 млн грн.

Відео дня

А друга стосується пошуку виконавців науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт для дорожньої галузі. Заявка передбачає 92 лота і загальну орієнтовну суму закупівлі – 34,359 млн грн.

"Перехід на систему ProZorro – це дуже важливий крок на шляху до перезавантаження всієї системи закупівель дорожньої галузі. Значущим відмінністю електронних закупівель від традиційних є те, що кожен етап знаходиться у вільному доступі. Вся технічно-кошторисна та кваліфікаційна документація, яка залишалася таємницею навіть при відео-трансляції тендерів Держагенства, відтепер буде доступна для громадськості в режимі онлайн", – заявив в. о. голови Укравтодору Євген Барах.

В агентстві також мають намір провести допороговую закупівлю канцелярських товарів для апарату Укравтодору.

Нагадаємо, що з 1 квітня набув чинності закон Про публічні закупівлі, який переводить всі держзакупівлі в електронний формат. А з 1 серпня електронна система стане обов'язковою для інших держзамовників.

Показати ще новини
Радіо NV
X