Укравтодор розірвав контракт з італійською компанією Todini про ремонт траси М-03

23 серпня 2016, 15:31
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) офіційно розірвало контракт з італійською компанією Todini Costruzioni Generali S. p.A, яка займалася ремонтом траси Київ–Харків–Довжанський, передає агентство Інтерфакс

Це сталося через систематичне невиконання робіт по капітальному ремонту та реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ–Харків–Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

Відео дня

"Ми до останнього шукали компроміс, щоб вирішити цю ситуацію і продовжити ремонтні роботи спільно з Todini. На жаль, майже півроку переговорів не дали бажаного результату", – пояснив в. о. голови Укравтодору Євген Барах.

Він зазначив, що дії компанії Todini призвели до зриву реалізації проекту в запланований термін. Незабаром Укравтодор проведе експертну оцінку виконаних робіт і оголосить новий тендер на завершення ремонту і реконструкції дороги М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

Нагадаємо, що контракт на виконання капітального ремонту та реконструкції зазначеної ділянки дороги був укладений між Укравтодором та Todini Costruzioni Generali S. p.A у січні 2013 року в рамках спільного зі Світовим банком проекту.

Для проведення ремонту траси компанія-підрядник завезла в Україну необхідну техніку. Однак після перевірки Укравтодором з'ясувалося, що на об'єкті працює у кілька разів менше техніки, ніж було заявлено.

У прес-службі Укравтодору зазначили, що це завищило суму відшкодування ПДВ на кілька мільйонів гривень. А у зв'язку з відмовою Укравтодору платити податок за неіснуючу техніку, Todini "імітували" виконання робіт на об'єкті і шість разів переносили дату його введення в експлуатацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X