Укравтодор має намір двічі на рік проводити контроль якості дорожніх робіт

19 серпня 2017, 10:47
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) планує два рази на рік проводити заходи щодо контролю якості виконання дорожніх робіт та виявлення недоліків

Про це під час засідання Кабінету міністрів в п'ятницю (18 серпня) заявив керівник Укравтодору Славомир Новак, пише Інтерфакс-Україна.

За його словами, агентство розробило нову концепцію контролю якості, забезпечило фінансування і провело такий контроль за 2016 рік, виявивши недоліки. "Наш підхід - щорічно на початку березня і в кінці червня здійснюватимемо контроль виконання робіт за минулий рік, а також виявлятимемо, яким підрядникам слід ліквідувати ці недоліки", - пояснив Новак.

Відео дня

Він також додав, що агентство розробило проект закону про внесення змін у сфері контролю якості виконання ремонтно-будівельних робіт. "Цей проект ми вже готові передати до Кабміну з метою узгодження", - зазначив Новак.

За його словами, цей документ надасть Укравтодору повноваження на здійснення контролю якості виконання робіт, зокрема шляхом залучення спеціалізованих установ; зупинення роботи при критичній ситуації, а також формування переліку недобросовісних підрядних організацій.

Раніше, в травні 2017 року, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв про те, що перший аудит якості виявив порушення на третині відремонтованих у 2016 році автомобільних доріг. І вже після другого аудиту, за словами Гройсмана, уряд зажадає від правоохоронців відкриття кримінальних проваджень за завдання збитків державі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X