Укравтодор домовився з китайською компанією про ремонт доріг за $96 мільйонів

10 жовтня 2017, 18:07
Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) підписало контракти на виконання ремонтних робіт на ділянках українських автомобільних доріг з китайською компанією Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD

Про це повідомило агентство Укравтодор на своїй сторінці в Facebook.

Підписання контрактів відбулося в Міністерстві інфраструктури України у вівторок, 10 жовтня, в присутності міністра Володимира Омеляна.

Відео дня

Зазначені контракти підписані в рамках Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Перший проект передбачає виконання ремонту на дорозі М-12 від с. Голосків (Хмельницької області) до кордону Хмельницької та Вінницької областей, на ділянці 291-332 км.

Сума контракту - $38,5 млн. Термін виконання робіт - 18 місяців. Дата початку робіт буде визначена інженером з технагляду (орієнтовно на початку 2018 року).

Другий проект передбачає реконструкцію і капремонт дороги М-03 від м.Лубни до м.Полтави на ділянці 210 - 333 км (окремими ділянками). Проводитимуться роботи, які залишилися після розірвання контракту з італійською компанією Todini.

Сума контракту - $57,3 млн. Термін виконання робіт - вісім місяців.

"Сьогодні ми підписуємо контракт з першою китайською компанією, яка заходить на український ринок будівництва і ремонту доріг. Це новий досвід для як України, так і для китайських компаній", заявив глава Укравтодору Славомир Новак.

Нагадаємо, Укравтодор в квітні 2017 року оголосив тендер на виконання робіт реконструкції автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Лубни-Полтава через припинення дії контрактів з компанією Todini Costruzioni Generali (Італія).

Проект реалізується коштом кредиту Світового банку в рамках Другого проекту покращення доріг і безпеки руху.


Компанія Xinjiang Communications Construction Group Co., Ltd. контролюється і регулюється Державною комісією з нагляду і управлінню активами Синьцзян-Уйгурського автономного району КНР.

Компанія спеціалізується на розвитку транспортної інфраструктури, проектуванні, будівництві і експлуатації доріг і мостів, тунельних роботах.

Показати ще новини
Радіо NV
X