Укравто закрила свій філіал у Києві

10 липня 2017, 19:18
Українська автомобільна корпорація УкрАВТО, провідний суб'єкт автомобільного ринку України, вирішила закрити автосервісну філію Експрес-Авто на лівому березі Києва, котра працювала понад 20 років

Таке рішення прийняло правління корпорації "у зв'язку з виробничою необхідністю", передає Інтефакс-Україна.

Експрес-АВТО має статус офіційного представництва автомобільних брендів Chery (Чері), Chevrolet (Шевроле), ZAZ (ЗАЗ), VAZ / LADA (ВАЗ / Лада) в Україні, а також надає сертифікований сервіс по гарантійному обслуговуванню автомобілів Chery, ЗАЗ, Ланос, Chevrolet, АЗ.

Відео дня

Укравто зареєстровано в 1992 році. Володіє контрольним пакетом акцій ЗАЗ, польського автозаводу FSO. У структуру корпорації входить близько 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб'юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів.

У числі партнерів - Daimler AG, General Motors, Maserati S.p.A., KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ.

У 2016 році корпорація скоротила збиток до 3 млн грн в порівнянні з 430,8 млн грн роком раніше, чистий дохід зріс на 25%, до 1,98 млрд грн.

Нагадаємо, Українська автомобільна корпорація в 2015 році скоротила чистий збиток до 430,76 млн грн. Цей показник у 2,3 рази менше ніж за 2014 рік.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X