Бізнесу заборонили підтверджувати податкові накладні в паперовому вигляді

14 серпня 2017, 14:37
Міністерство фінансів України заборонило подавати документи на підтвердження операцій по заблокованим накладним в паперовому вигляді

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС).

Тепер ДФС приймає повідомлення і документи на підтвердження реальності операцій по заблокованим податкових накладних виключно в електронному вигляді.

Відео дня

У відомстві зазначили, що Мінфін вніс зміни до чинного наказу, щоб уникнути впливу людського фактора на процес прийому документів. Наказ набув чинності 12 серпня.

Крім того, зміни передбачають додатковий контроль над операціями з нульовою ставкою і з операціями, які звільнені від оподаткування. Передбачається, що це дозволить зупинити подальше використання схем фіктивного кредиту з податком на додану вартість (ПДВ).

Нагадаємо, 9 серпня Кабінет Міністрів схвалив законопроект про введення єдиного рахунку для платників податків.

У зв'язку з цим, внесені зміни до Податкового кодексу щодо введення єдиного рахунку для платників податків, єдиного соцвнеску і Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Показати ще новини
Радіо NV
X