Українцям дозволили брати кредити під заставу майна на Донбасі

22 грудня 2017, 09:36
Верховна Рада України зняла обмеження на видачу банками кредитів під заставу майна, яке з перебуває у зоні проведення антитерористичної операції (АТО)

За ухвалення у цілому законопроекту №7338 проголосували 242 депутати, передають Українські Новини.

У пояснювальній записці йдеться, що метою законопроекту є створення умов для забезпечення стабільної роботи та відновлення кредитування середнього та малого підприємництва.

Відео дня

Крім того, законопроект буде сприяти усуненню дискримінаційних ознак у зв'язку з різними правовими режимами господарювання для підприємств.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року в силу вступив Закон Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції. Таким чином, для жителів зони АТО був встановлений мораторій на нарахування пені і штрафів на основну суму заборгованості за кредитами.

17 липня 2015 року Кабінет Міністрів скасував нарахування відсотків і пені за прострочку платежів за кредитом на будівництво житла у селі для вимушених переселенців із зони проведення АТО на час проведення операції.

У листопаді 2017 року у Національному банку України заявили про збільшення обсягів кредитування, як корпоративного, так і кредитування населення.

Показати ще новини
Радіо НВ
X