Українці заборгували за комуналку 28 млрд грн

1 вересня 2017, 10:02
Заборгованість населення України (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони АТО) з оплати житлово-комунальних послуг в липні 2017 р. у порівнянні з червнем 2017 р. зменшилася і на кінець липня склала 28 млрд грн

Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат), передає delo.ua.

Згідно з документом, заборгованість населення за централізоване опалення та гаряче водопостачання на кінець червня склала 8 млрд грн, з оплати електроенергії - 3,5 млрд грн, за газопостачання - 10,9 млрд грн, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - 3,1 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення - 2,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів - 0,4 млрд грн.

Відео дня

У липні українці сплатили за житлово-комунальні господарства 4,2 млрд грн (124,1% нарахованих за цей період сум), за електроенергію 2,6 млрд грн (96,5% нарахованих за цей період сум).

Найбільшими боржниками є Тернопільська (84,5%) і Чернівецька області (85,5%).

Нагадаємо, в червні Київська міська державна адміністрація затвердила нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Показати ще новини
Радіо NV
X