Українці в Естонії зареєстрували компаній більше, ніж громадяни інших держав

3 квітня 2018, 14:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Громадяни України серед лідерів з реєстрації компаній карткою електронного резидента в Естонії.

Про це повідомив керівник талліннського офісу юридичної фірми Ільяшев і Партнери Віталій Галицьких, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, українці оформили 423 компанії, при тому, що картку е-резидента в Естонії отримав 2131 громадянин України - за цією кількістю наша країна третя після фінів і росіян.

Відео дня

Він також додав, що громадяни Фінляндії, для порівняння, оформили 315 компаній картою е-резидента, Німеччини - 311. У цілому в Естонії карткою е-резидента оформлено 3,4 тис. компаній, тоді як ще у листопаді 2017 роки кількість таких компаній досягла 3 тис.

Зазначимо, що карта е-резидента не дає податкового резидентства або права на в'їзд до Естонії, але дозволяє скористатися всіма державними послугами, такими як реєстрація компанії онлайн, онлайн-банкінг, підписувати договори електронним підписом, подавати клопотання онлайн, 99% всіх державних послуг можна отримати онлайн, карта е-резидента відкриває державні послуги Естонії для всього світу. "Це і приваблює український бізнес", - наголосив Галицьких.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X