Українці масово скуповували у травні вживані іномарки

8 червня 2018, 16:11

Продажі імпортних автомобілів з пробігом у травні 2018 року підвищилися на 72% - до 7,7 тис. од. у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. 

Про це повідомили в асоціації Укравтопром.

Зазначається, що у травні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 14,6 тис. легкових автомобілів, в тому числі колишніх в експлуатації - 7,7 тис. штук, що становить 53% від загального обсягу первинного ринку.

Відео дня

Найбільш популярними серед ввезених вживаних автомобілів були автомобілі марки Volkswagen, яких в минулому місяці було поставлено на облік 1,2 тис. штук, що майже втричі більше кількості реалізованих в Україні нових автомобілів цієї ж марки.

Другим йде Renault з результатом понад тисячу старих автомобілів, що на 46% перевищило травневий обсяг реалізації нових автомобілів Renault.

Третій результат у Skoda - 750 автомобілів з пробігом, і це дві третини від загальної кількості первинних реєстрацій автомобілів марки Skoda в травні.

На четвертому місці вживаних автомобілів марки Ford - 537 одиниць, що на 69% більше обсягу реалізації нових автомобілів Ford.

Замикає п'ятірку лідерів Opel - 428 вживаних авто цієї марки зареєстровано проти 16 нових.

Також наголошується, що продажі імпортних вживаних автомобілів збільшилися на 81% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 32,9 штук.

Нагадаємо, що у квітні автомобілів з пробігом було поставлено на облік на 44% більше ніж за квітень минулого року.

Показати ще новини
Радіо NV
X