Торговій мережі Novus надали кредит на $25 млн

26 жовтня 2017, 17:51
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає мережі роздрібної торгівлі Новус Україна (Novus Ukraine) кредит у розмірі до $25 млн

Про це повідомили в прес-службі ЄБРР, передає Інтерфакс-Україна.

Кредит наданий строком на сім років для підтримки розширення мережі супермаркетів Novus.

"Кредит буде направлений на фінансування розширення мережі Novus, яка має намір до кінця 2018 відкрити новий логістичний центр і десять нових магазинів у Києві та Київській області", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Крім того, у банку повідомили, що Novus отримає грант на $0,5 млн від Центру фінансування трансферу технологій зі зміни клімату на підтримку енергозберігаючих технологій.


Новус Україна виступає керуючою компанією мережі гіпер-супермаркетів Novus і магазинів Novus Експрес в Україні. Перший супермаркет Novus було відкрито в 2008 році.

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 11 липня 2016 року, власником з часткою 100% в статутному капіталі компанії була Консул Трейд Хаус (Вільнюс, Литва).

Статутний капітал Новус Україна на 6 квітня 2015 складав 417,6 млн грн.


ЄБРР - найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. Згідно з інформацією банку, фінустанова взяла на себе зобов'язання по наданню майже €11,7 млрд для 384 проектів, які здійснювалися з початку діяльності банку в Україні в 1993 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X