Українському бізнесмену дозволили викупити виробника алкоголю Шабо

10 жовтня 2017, 15:42
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив громадянину України Елдару Іукурідзе придбати контроль над Промислово-торговою компанією Шабо (Одеська обл.)

Про це повідомляється в рішенні АМКУ.

Концентрація полягає в придбанні Іукурідзе контролю над компанією шляхом викупу Промислово-торговою компанією Шабо частки компанії Chabag 1822 SA у власному статутному капіталі.

Відео дня

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, Іукурідзе також є кінцевим бенефіціаром Агрофірми Шабо (Одеська обл.), яка займається вирощуванням винограду на території Одеської області.

Згідно з даними Інтерфакс-Україна, чистий прибуток Промислово-торговельної компанії Шабо за 2016 рік скоротився в 13 разів в порівнянні з 2015 роком - до 2 млн грн, чистий дохід зріс на 4,7% - до 792,3 млн грн.


Компанія Шабо створена в 2003 році. Займається вирощуванням і перероблюванням винограду, виробництвом і реалізацією алкогольної продукції під ТМ Shabo.

З 2005 року Шабо виробляє коньяки і бренді, з 2013 року - виноградну горілку Shabo. Виробничі потужності комплексу забезпечують повний цикл виробництва міцних алкогольних напоїв виноградного походження.

Відділення прийому і переробки винограду компанії має загальну площу - майже 1,3 тис. кв. м, за сезон може переробляти понад 20 тис. т винограду червоних і білих сортів.

Загальна площа виносховища Шабо становить близько 10 тис. кв. м, тут одночасно може зберігатися більше 5 млн літрів вина.

Щорічно компанія виробляє майже 50 млн пляшок, має понад 80 найменувань продукції Shabo, поставляє свою продукцію на експорт.

Показати ще новини
Радіо NV
X