Український лоукост SkyUp розкрив умови провезення ручної поклажі і багажу

17 січня 2019, 15:34

Українська авіакомпанія SkyUp оприлюднила детальні правила перевезення ручної поклажі і багажу на своїх рейсах.

У правилах йдеться, що пасажири можуть брати на борт безкоштовно один предмет ручної поклажі, вага якого не перевищує 7 кг, а габарити за сумою трьох вимірів - 115 см, повідомляє прес-служба авіакомпанії у себе в Facebook.

Відео дня

Якщо ці норми перевищені, наднормативна ручна поклажа перевозиться в якості багажу, за що пасажирам необхідно буде заплатити спеціальний збір.

Додатково до основного предмету на борт можна взяти дамську або чоловічу сумки, папку для паперів, пальто або плащ, парасольку або тростину, книгу або журнал, дитяче харчування, дитячу дорожню люльку або коляску. Загальна вага додаткових предметів не повинна перевищувати 7 кг.

У разі, якщо квиток включає перевезення багажу, пасажир може взяти з собою одну валізу вагою до 23 кг і габаритами до 158 см за сумою трьох вимірів. Норма багажу для дітей до 2 років становить 10 кг.

Якщо пасажир захоче здати в багаж додаткову валізу, він повинен заплатити збір 25 євро при перевезенні сумки до 23 кг і 40 євро, якщо валіза важить від 23 до 32 кг.

Показати ще новини
Радіо NV
X