Платформа психологів та бот для продажів. Український фонд стартапів роздав гранти ще п’ятьом проєктам

6 грудня 2021, 10:32

Український фонд стартапів роздав державні гранти стартапам на загальну суму $125 тисяч.

За підсумками 33-го Pitch Day, фінансування від держави отримають п'ять проєктів на pre-seed стадії. По $25 тисяч отримають проєкти:

NOTY.AI — платформа, яка транскрибує відеомітинги та підсумовує їх, щоб користувачі могли залишатися повністю залученими під час зустрічі та мати готові підсумки та протоколи подальших дій одразу після зустрічі.

Відео дня

WheelKeep - невидимий бортовий комп'ютер, який допоможе велосипедистам уберегти свої велосипеди від безповоротних крадіжок. Складається з розумного пристрою та мобільного додатка.

Olenka.ai - голосовий бот для продажу з елементами штучного інтелекту. Дзвонить клієнтам, аналізує їхні слова та відповідає за заданим сценарієм.

AdMarket — маркетплейс у сфері офлайн реклами, що допомагає бізнесу з управлінням рекламними кампаніями, вносячи технологічні інновації в процеси пошуку, планування та її покупки.

Connect 21 - платформа психологів та психіатрів, які будуть на зв'язку з користувачем 24/7. Дозволяє знайти спеціаліста з профільною вищою освітою або підібрати терапевтичну групу.

Проекти оцінюються за рядом критеріїв, а саме: команда, ринок, доцільність фінансування, ідея та стратегія розвитку.

Нагадаємо, що за підсумками 32-Pitch Day український фонд стартапів роздав гранти на $250 тисяч.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X