У сфері фінансових технологій в Україні працює понад 100 компаній — дослідження

15 липня 2019, 15:56

В Україні в сфері фінансових технологій зараз працює понад 100 компаній, причому більше половини з них почали свою діяльність за останні три роки.

Про це повідомляється в Українському фінтех-каталозі-2019, який був представлений 15 липня в Нацбанку.

Зазначено, що в 2018 році в Україні з'явилася 21 компанія, яка працює в сфері фінансових технологій. 63% українських фінтех-компаній фінансуються виключно за свій рахунок і стільки ж - пройшли точку беззбитковості. 14% компаній мають штат з більш 75 людей. 43% українських фінтех-компаній працюють на міжнародному ринку. З тих, хто працює виключно в Україні, 73% збираються в майбутньому вести діяльність і за кордоном. 82% компаній базуються в Києві.

Відео дня

"За нашими оцінками, тенденція до зростання фінтех-сектора в 2019 році не зміниться й на ринку з'явиться близько 20 нових компаній. Це надасть імпульс розвитку екосистеми загалом і призведе до збільшення зацікавленості з боку інвесторів (зокрема й міжнародних), а також до зростання кількості інкубаторів та акселераторів, що допомагатимуть молодим командам виходити на ринок", - йдеться в каталозі.

Самим популярними напрямками роботи є платежі і мобільні гаманці.

Більшість українських фінтех-компаній знаходяться на стадії початку продажів або масштабування бізнесу і лише кожна п'ята компанія є зрілою.

Каталог підготувала Українська асоціація фінтех і інноваційних компаній спільно з технологічної платіжною компанією Visa і Національним банком України.

Показати ще новини
Радіо NV
X