Українським компаніям нарахували додатково більш ніж 8 млрд грн податків

13 лютого 2018, 13:13

У 2017 році Державна фіскальна служба (ДФС) провела 652 документальні позапланові перевірки платників податків, за результатами яких донарахувала 8,1 млрд грн податків разом зі штрафними санкціями.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Зазначається, що, наприклад, під час перевірки компанії Н (Київ) встановлено, що відповідно до виписок за рахунками в банках вказаним товариством від компанії Г отримано 204,3 млн грн.

Відео дня

Під час допиту фінансовий директор компанії Н повідомив, що зазначені кошти отримані товариством як безповоротна фінансова допомога і в податковій звітності не декларувалася. При цьому податок на прибуток не сплачувався.

Згідно з показниками фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва, поданого компанією Н, дебіторська та кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду відсутні.

Таким чином, перевіркою встановлено заниження доходу компанією Н на суму безповоротної фінансової допомоги та податку на прибуток на 36,8 млн грн.

Донараховану суму грошей (разом зі штрафними санкціями) в розмірі 46 млн грн сплачено до бюджету в повному обсязі.

Нагадаємо, що раніше ДФС донарахувала 819 млн грн роботодавцям, які порушували податкове законодавство під час виплати заробітної плати та інших доходів фізичним особам.

Показати ще новини
Радіо NV
X